سوالات متداول

در این رویداد آموزشی مشتاقان کـارآفرینی در حوزه کشاورزی هوشمند گرد هم می آیـندتا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند.

خیر، شما میتونید در رویداد شرکت کنید و در تیم هایی که برا ی ایده های منتخب تشکیل میشه، عضو شوید.

حداقل مزیت شرکت، اجرای ابتدایی و رسیدن به حالت نمایش ایده است .لینک های ارتباطی مفید و پیدا کردن سرمایه گذار و کسب حمایت مراکز شتاب دهنده هم میتونه از مزایای این رویداد باشد.

خیر، ایده ها پس از مطرح شدنشون، رای گیری میشن و تعدادی از اون ها انتخاب میشن.

توی مدت دو روز روی کسب و کارتون کار میکنید و بوم کسب و کار رو تکمیل میکنید، بعد در پایان روز سوم مقابل داور ها و سرمایه گذارا، باید از ایده هاتون دفاع کنید.

قطعا! در طول رویداد، مربیان و منتورهای خیلی خوبی هستند که به شما در قالب کارگاه های آموزشی، و همینطور مشاوره هایی که دارند مطالب تازه ای را یاد خواهید گرفت.

حامیان

محل برگزاری رویداد

یاسوج، بلهزار، دانشگاه آزاد واحد یاسوج


شماره تماس

021 - 88301630
09909992103

لینک های مفید


اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات
پارک علم و فناوری

زمان برگزاری

نیمه دوم خرداد - دانشگاه آزاد

سلسله رویدادهای "آغاز راه" با هدف تغییر نگرش و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی به منظور حضور در فضای نوآوری و فناوری داخلی و بین‌المللی، توسط شرکت توسعه نوآوری و فناوری تدبیر سینا راه اندازی گردید و آکادمی تدبیر مسئولیت اجرای آن را بر عهده دارد. این رویدادها ابزاری مهم برای تبدیل ایده‌ها به کسب‌ وکارهای نوپا می‌باشد و شرکت‌کنندگان در این رویدادها علاوه بر افزایش مهارت‌های تخصصی، از فرصت‌هایی مانند شبکه‌سازی، دسترسی به منابع مالی و انسانی، مربیان، متخصصان و مزایای همچون شبیه¬سازی فضای ورود به کسب و کار و چالش¬های ایجاد یک کسب و کار آشنا می‌شوند. ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی و توانمندسازی پیوسته آنان با نگرشی نو "سلسله رویدادهای آغاز راه" را از دیگر برنامه‌های آموزشی متمایز کرده است.